hic_evinizden_uzak_fakat_eviniz_kadar_sicak_dogayi_bu_kadar_yakininizda_hissettiniz_mi_mersu_a_l_tesisleri_039_nde_bu_hissi_yakalayacaksiniz_9fc0466e75a2bd7976ed77d1a3938c1c.png

Konuk Defteri / Guestbook

  • mehmet 17.07.2017

  • çok güzel bir yer herkese tavsiye ederim.http://www.mehmet.com

  • Nazmiye Bozdemir 28.06.2017

  • Otelin konumu, işletme sahipleri, çalışanları, otopark görevlimiz kısacası her şey olması gerektiğinin çok üzerindeydi. işletme sahiplerinin samimi, içten yaklaşımları kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyor. 15 yaşındaki kızımı gözüm kapalı tek başına gönderebileceğim güvenli bir otel. Hepsine bir kez daha sonsuz teşekkürler. Allah yolunuzu açık etsin.

  • E.KAYA 23.05.2017

  • Biz iki kız arkadaş olarak geldik güvenlik açısından kalacağımız yer çok önemliydi ki Allah iyi insanlarla karşılaştırdı ,kesinlikle güvenilir. Hizmet olarak da çok memnun kaldık ,koşarak hizmet edeni hiç görmemiştim personeller işinin en iyisini yapıyorlar ,bir şey istediğinizde hemen ilgileniyorlar.Otelin içi de çok güzel dizayn edilmiş ,ilk otele girdiğimizde çalan fon müziğiyle kalmaya karar vermiştim ,çok huzurlu bir ortamı var ordan yakaladınız :) herşeyiyle tavsiye ederiz arkadaşımda ben de çok memnun kaldık ve nasip olursa tekrar gitmeyi planlıyoruz :) Herşey için teşekkür ederiz.

  • Selçuk Buket OCAK 05.04.2017

  • Mersu Ala Hotel dediğinizde aklınıza ilk olarak işletme sahibi Bekir bey gelsin çok ilgili ve devamlı sizi mutlu etmek için uğraşan bir insan öncelikle kendisine çok teşekkür ederiz. Sonra gelelim Hasan'a ???? Biz eşimle hayatımızda bu kadar terbiyeli ,güleryüzlü,çalışkan bir çalışan daha görmedik ve onu çok sevdik. Gerçekten önümüz arkamız sıra gezen bir dediğimizi iki etmeyen insanlarla dolu bu hotel. Eşimle 3 günlüğüne balayı için geldik ve ikimizde her konuda bu kadar takıntılı olmamıza rağmen tek kusur bulamadık. Hotelin konumu ,temizliği,çalışanları,kahvaltısı herşeyi mükemmel. Kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. herşeyy içinn çok teşekkürlerr tekrar. Yolun bahtın açık olsun güzel kalpli hasan bizi unutma :))

  • Müge Yıldırım Topbaş 21.03.2017

  • Mart ayı içerisinde ailecek kaldığımız otelin konumundan, odalarından ve çalışanlarından oldukça memnun kaldık. Fiyat olarak da diğer otellere göre daha uygun. Bu yörede bu tip konaklarda kalmak daha güzel. Kahvaltısı da bol çeşitliydi ve odaların temizliği de çok güzeldi. Çevresi de yürüyüş için uygun. Gittiğimiz tarihlerde hava kapalı olmasından dolayı dış mekanlarında oturamadık fakat arkadaşlarımız ile yaza doğru gelmeyi şimdiden plana koyduk. Teşekkürler..

Ad soyad (Name Surname)

Mesajınız (Your Message)

erasoft