hic_evinizden_uzak_fakat_eviniz_kadar_sicak_dogayi_bu_kadar_yakininizda_hissettiniz_mi_mersu_a_l_tesisleri_039_nde_bu_hissi_yakalayacaksiniz_718ba5da07188ed2d80a7780113febe0.jpg

Restaurant

Firmamızın 1972 yılında kültürel alabalık yetiştiriciliği konusunda ilk üretimini gerçekleştirdiği bu tesis şimdi siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre yeniden tasarlandı.

Üretim havuzlarının da mevcut olduğu bu tasarım; şelaleri, dereleri, teraslamaları ve özgün mimarisiyle oluşturulan Restaurant ve Butik Otel ile hizmetinize girmiş bulunmaktadır.

Maşukiye Alabalık ile Alabalık Mersu ile özdeşleşmiştir. Sizleri huzur veren ortamında yenilenmeye davet ediyoruz. Çınar Ağaçları arasında yeşilin binbir renginin hakim olduğu bu manzara, eşsiz Aygırdere’sinden beslenen alabalık havuzlarımız ile kusursuz bir tabloya dönüşüyor. Bu cennet misali tabloda sizler için ayrılmış hijyen alanlarda Kara fırınımızdan dan çıkan lezzetleri sunmaktan mutluluk duyacağız. Yöre tadında keyifli lezzetler sizleri bekliyor. 200 kişilik açık, 200 kişilik kapalı yerimiz bulunmakta olup, hafta arası ve hafta içi rezervasyon şartıyla grup yemeklerine de hizmet vermekteyiz.

 

This facility, which was first produced by our company in 1972 for cultured trout farming, has been redesigned according to the demands of our guests. Restaurants and boutique hotels built with original architecture have been opened to service. There are also waterfalls, watercourse and fish production pools in the area. Maşukiye is identified with trout and trout is identified with Mersu. We invite you to renew in peaceful surroundings. This landscape, which is dominated by a thousand green among the Plane Trees, turns into a perfect picture with our trout pools fed from the unique Aygırdere. In this heavenly place, we will be delighted to offer delicacies from our Black Oven in the areas reserved for you. Delicious flavors are waiting for you in the local flavor. We have 200 pax  indoor  and 200 pax outdoor  restaurants and we also serve group meals on reservation basis.

 

 

 

 

erasoft